Co zrobiliśmy

Wyjazdy Nagrodowe

Zapewne marzeniem wielu jest wygrać egzotyczną, pełną przygód podróż w nieznane. Szansę zrealizowania takiego marzenia stworzyła swoim miłośnikom firma Heineken Polska, ogłaszając konkurs Legendary Travellers, którego przygotowanie i realizację powierzyła właśnie nam. Postanowiliśmy, że osią projektu będzie 3x NAJ. Jako, że sama marka jest NAJ, to i nagrody – wyjazdy musiały być po trzykroć „naj”.

Nagrodą w pierwszej edycji konkursu była podróż NAJDALEJ – do  Nowej Zelandii (to antypody Polski, więc dalej się już nie da). W kolejnej odsłonie postawiliśmy na NAJGORĘTSZE RYTMY i Wygrani udali się do Rio de Janeiro. Nagrodą dla trzeciej pary Zwycięzców była podróż do NAJBARDZIEJ EGZOTYCZNEGO kulturowo dla Europejczyków państwa świata – Japonii.

Podróż w nieznane rządzi się swoimi prawami. Nagroda – niespodzianka do ostatnich chwil wzbudzała olbrzymie emocje. Legendarni Podróżnicy Heinekena dopiero na lotnisku poznali cel swojej podroży. Za każdym razem, kiedy odkrywaliśmy destynację radość uczestników konkursu była nie do opisania.

Organizatorowi bardzo spodobał się trafny sposób komunikacji NAJ oraz element zaskoczenia, który był wpisany w kreację projektu. Natomiast Wygrani rozkoszowali się nagrodą. Atrakcji na ziemi, w wodzie i w powietrzu było co nie miara: snorklowanie z delfinami w ich naturalnym środowisku w wodach przy Kaikura, loty lotnią z lądowaniem na jednej z plaży Rio de Janeiro, rowerowe eskapady po zaułkach miasta, rejsy szybkimi łodziami czy zajęcia karate pod okiem japońskiej mistrzyni świata.

Czy nagroda sprostała wymaganiom Organizatora i wyobrażeniom Wygranych? Jesteśmy pewni, że TAK.