Co zrobiliśmy

Wydarzenia Sportowe

Czerwone pokrowce na narty pod kolor logo firmy Posnet fantastycznie prezentowały się na barcelońskim lotnisku, gdzie nasi klienci wylądowali pod koniec lutego.

Termin nie był przypadkowy – poza szczytem narciarskiego sezonu w Andorze był to również szczyt emocji sportowych na Camp Nou w oddalonej 200 km Barcelonie. Nie moglibyśmy sobie wybaczyć, gdybyśmy nie zabrali naszej grupy na mecz słynnej FC Barcelony z Sevilla FC. Uczestnicy wyjazdu w lot pojęli katalońskie przyśpiewki kibiców, chociaż zwolennicy ekipy Messiego mogli być nieco zawiedzeni wynikiem spotkania. Logistyka wejścia na zatłoczony stadion wcale nie była prosta. Na szczęście dobra organizacja i współpraca grupy, pozwoliła na szybkie i sprawne dotarcie do zarezerwowanych wcześniej sektorów. Doskonałe miejsca pozwoliły na strzelanie profesjonalnych fotograficznych ujęć piłkarzy w akcji. Polscy kibice spragnieni uwagi i świateł reflektorów, nie pozostali  długo w cieniu.  Z tłumu wyróżnił naszą grupę, ogromny banerem z logo firmy Posnet! Był on doskonałym tłem do grupowych zdjęć prawdopodobnie największego „dream teamu” kibicującego wybranej drużynie;) 

Kolejnego dnia zmieniliśmy scenerię na tę iście zimową – słońce w Andorze nie zawiodło, narty i dechy śmigały jak oszalałe, a uczestnicy chętnie uczyli się pod bacznym okiem instruktorów. Nie zabrakło pysznej pirenejskiej kuchni, zabaw do świtu i relaksu w SPA. Naszej grupie chcieliśmy pokazać całe bogactwo tego maluteńkiego państwa, więc każdego dnia poddawaliśmy się białemu szaleństwu w innym ośrodku. Zawody narciarskie też musiały się odbyć – wyników nie powstydziliby się zawodowi narciarze.

Wyjazdy na wydarzenia sportowe stanowią ciekawy eksperyment, którego efekt za każdym razem staramy się wcielić w życie. Nagromadzone emocje podczas kibicowania przekuwamy w sportową energię każdego z uczestników.