Co zrobiliśmy

Konferencje

Zarówno podczas organizacji dorocznych spotkań SAC Lenovo w Krakowie, Amsterdamie i Madrycie, jak również międzynarodowych konferencji Google na Sycylii i w Barcelonie ogromny nacisk położyliśmy na komunikację z uczestnikami. Z myślą o nich każdorazowo tworzyliśmy personalizowaną platformę internetową, z opcją logowania, na której umieszczaliśmy wszystkie istotne informacje praktyczne. Wysyłaliśmy newslettery przedwyjazdowe oraz smsy grupowe w trakcie trwania eventu.

Jako, że uczestnicy konferencji pochodzili z różnych europejskich miast, z każdym z nich kontaktowaliśmy się z nimi osobiście, by razem wybrać dogodne połączenie lotnicze oraz by skonsultować ewentualne restrykcje bądź preferencje żywieniowe.

Wiemy, że kluczową kwestią jest dobór idealnego obiektu dlatego w Amsterdamie zakwaterowaliśmy grupę w przepięknym, historycznym budynku Holenderskiego Towarzystwa Dalekomorskiego przerobionym na ekskluzywny hotel,  w Madrycie zaś w XIX pałacu, którego wnętrza inspirowane były działami Velazqueza.  Dbamy nie tylko o wysoki komfort zakwaterowania ale również  parametry techniczne oraz wyposażenie pomieszczeń konferencyjnych.

Oczywiście liczy się nie tylko sprzęt techniczny ale i cała otoczka wizualna. Na każdą konferencję nasi graficy przygotowują spójne materiały graficzne zgodne z identyfikacją wizualną marki, które nadają odpowiedni charakter wnętrzom jak i wydarzeniom.

W myśl zasady coś dla ducha, coś dla ciała, pamiętamy również, aby atrakcyjnym i nietuzinkowym programem rozrywkowym oraz ciekawą ofertą kulinarną sprawić, by wyjazd zapadł wszystkim w pamięci jednoznacznie pozytywnie - zarówno jako wydarzenie służbowe jak i towarzyskie.